Armėnijos prezidento Vahagno Chačaturiano vizitas

2023 m. balandžio 20 d. VU bibliotekos Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre (MKIC) lankėsi Armėnijos prezidentas Vahagnas Chačaturianas.

Bibliotekoje jį pasitiko VU bibliotekos Mokslinės komunikacijos ir technologijų departamento direktorė dr. Žibutė Petrauskienė ir Vilniaus universiteto prorektorė prof. Edita Sužiedėlienė.

Kartu su prezidentu atvyko Armėnijos pažangiųjų technologijų pramonės ministras Robertas Chačatrianas, sveikatos ministrė Anahit Avanesian ir Jerevano valstybinio universiteto rektorius dr. Hovhannesas Hovhanisianas.

Prezidentas MKIC Konferencijų salėje skaitė paskaitą „Armėnija: būtinybė sukurti naują visuomenę (demokratija ir laisvosios rinkos ekonomika)“, po kurios vyko prezidento diskusija su studentais.