Pereiti į pagrindinį turinį

Apie Virtualią galeriją

Gausiu mokslinės literatūros fondu ir turtingu dokumentiniu kultūros paveldu besididžiuojanti VU biblioteka kuria atvirą ir įkvepiančią informacinę, mokymosi ir kultūrinių patirčių aplinką. Šalia įprastų paslaugų, bibliotekoje nuolat veikia parodos, organizuojami įvairūs renginiai, konferencijos, susitikimai, kurių metu aptariami aktualūs kultūros, mokslo klausimai, pristatomi įvairių visuomenės veikėjų kūrybiniai darbai, bibliotekoje saugomos dokumentinės vertybės, minimos reikšmingos datos.

Renginiams atveriamos įspūdingos erdvės Centrinėje bibliotekoje, kuri pasitinka savo lankytoją XVI a. patalpose, modernia aplinka išsiskiriančiame Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre (MKIC) ar kituose bibliotekos padaliniuose – fakultetų ir centrų skaityklose Vilniuje bei kituose miestuose (VU Kauno fakultete ir VU Šiaulių akademijos informacijos centre).

Šioje nuolat pildomoje galerijoje eksponuojamos nuotraukos, kurios leis susipažinti ne tik su bibliotekoje vykstančiais renginiais, projektais, iniciatyvomis, bet ir su įspūdingomis erdvėmis, kasdien lankomomis tiek universiteto bendruomenės narių, tiek turistų iš viso pasaulio.