Paroda „Jurgio Baltrušaičio veikla ir kūryba“ Jurbarke

Jurbarko krašto šventės proga Jurbarko rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje rugpjūčio 25 d. buvo eksponuojama vienos dienos paroda iš VU bibliotekos fondų apie iš Jurbarko krašto kilusį poetą, diplomatą Jurgį Baltrušaitį „Jurgio Baltrušaičio veikla ir kūryba“ ir dokumentus apie Jurbarko krašto istoriją Jurbarko.

Parodos metu buvo galima pamatyti bibliotekos rankraščių skyriuje saugomus J. Baltrušaičio eilėraščių autografus ir kitus dokumentus, kuriuos bibliotekai perdavė J. Baltrušaičio bičiulė pianistė Vera Riter. Jurbarko krašto istoriją liudijo Jurbarko muitinės 1613 metų sausio–liepos mėnesių prekių apskaita (1613), Jurbarko vandens kelių muitinės kvitas, patvirtinantis apie Vilniaus universiteto astronomijos observatorijos užsakytų prekių atgabenimą iš Karaliaučiaus (1786) ir kiti dokumentai.